FMP-50JT-52-91K
MFR.Part #
FMP-50JT-52-91K
JLCPCB Part #
C1378109
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS