FMP-50JT-52-750R
MFR.Part #
FMP-50JT-52-750R
JLCPCB Part #
C1377920
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS