FMP-50JT-52-680K
MFR.Part #
FMP-50JT-52-680K
JLCPCB Part #
C1377932
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS