FMP-50JT-52-560R
MFR.Part #
FMP-50JT-52-560R
JLCPCB Part #
C3531050
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS