FMP-50JT-52-4K7
MFR.Part #
FMP-50JT-52-4K7
JLCPCB Part #
C3483802
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS