FMP-50JT-52-430K
MFR.Part #
FMP-50JT-52-430K
JLCPCB Part #
C1378705
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS