FMP-50JT-52-300R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP-50JT-52-300R
JLCPCB Part #
C1375188
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS