FMP-50JT-52-1K8
MFR.Part #
FMP-50JT-52-1K8
JLCPCB Part #
C1378405
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS