FMP-50JR-52-8K2
MFR.Part #
FMP-50JR-52-8K2
JLCPCB Part #
C1747555
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS