FMP-50JR-52-75K
MFR.Part #
FMP-50JR-52-75K
JLCPCB Part #
C1747586
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS