FMP-50JR-52-6K8
MFR.Part #
FMP-50JR-52-6K8
JLCPCB Part #
C1747601
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS