FMP-50JR-52-68R
MFR.Part #
FMP-50JR-52-68R
JLCPCB Part #
C3392851
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS