FMP-50JR-52-62K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP-50JR-52-62K
JLCPCB Part #
C1747552
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS