FMP-50JR-52-180R
MFR.Part #
FMP-50JR-52-180R
JLCPCB Part #
C3474086
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS