FMP-50JR-52-160K
MFR.Part #
FMP-50JR-52-160K
JLCPCB Part #
C3570165
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS