FMP-50JR-52-120K
MFR.Part #
FMP-50JR-52-120K
JLCPCB Part #
C1747839
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS