FMP-50JB-52-820K
MFR.Part #
FMP-50JB-52-820K
JLCPCB Part #
C1374068
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS