FMP-50FTF52-90R9
MFR.Part #
FMP-50FTF52-90R9
JLCPCB Part #
C1375770
Description
-55℃~+155℃ 500mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS