FMP-50FTF52-82K
MFR.Part #
FMP-50FTF52-82K
JLCPCB Part #
C1382107
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS