FMP-50FTF52-7R32
MFR.Part #
FMP-50FTF52-7R32
JLCPCB Part #
C1380761
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.32Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS