FMP-50FTF52-6R34
MFR.Part #
FMP-50FTF52-6R34
JLCPCB Part #
C1380697
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.34Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS