FMP-50FTF52-56R2
MFR.Part #
FMP-50FTF52-56R2
JLCPCB Part #
C1375483
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS