FMP-50FTF52-4R87
MFR.Part #
FMP-50FTF52-4R87
JLCPCB Part #
C7277817
Description
-55℃~+155℃ 4.87Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS