FMP-50FTF52-48K7
MFR.Part #
FMP-50FTF52-48K7
JLCPCB Part #
C1375646
Description
-55℃~+155℃ 48.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS