FMP-50FTF52-46K4
MFR.Part #
FMP-50FTF52-46K4
JLCPCB Part #
C1375651
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS