FMP-50FTF52-3R09
MFR.Part #
FMP-50FTF52-3R09
JLCPCB Part #
C1380994
Description
-55℃~+155℃ 3.09Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS