FMP-50FTF52-3K24
MFR.Part #
FMP-50FTF52-3K24
JLCPCB Part #
C3503109
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS