FMP-50FTF52-3K01
MFR.Part #
FMP-50FTF52-3K01
JLCPCB Part #
C1375648
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS