FMP-50FTF52-2K49
MFR.Part #
FMP-50FTF52-2K49
JLCPCB Part #
C3355863
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS