FMP-50FTF52-2K43
MFR.Part #
FMP-50FTF52-2K43
JLCPCB Part #
C3413932
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS