FMP-50FTF52-24K9
MFR.Part #
FMP-50FTF52-24K9
JLCPCB Part #
C1377285
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS