FMP-50FTF52-174K
MFR.Part #
FMP-50FTF52-174K
JLCPCB Part #
C3463827
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS