FMP-50FTF52-133R
MFR.Part #
FMP-50FTF52-133R
JLCPCB Part #
C1375243
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS