FMP-50FTF52-12K
MFR.Part #
FMP-50FTF52-12K
JLCPCB Part #
C1375212
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS