FMP-50FR-52-806K
MFR.Part #
FMP-50FR-52-806K
JLCPCB Part #
C3410509
Description
-55℃~+155℃ 500mW 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS