FMP-50FR-52-78R7
MFR.Part #
FMP-50FR-52-78R7
JLCPCB Part #
C3417409
Description
-55℃~+155℃ 500mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS