FMP-50FR-52-6K19
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP-50FR-52-6K19
JLCPCB Part #
C1747739
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS