FMP-50FR-52-54R9
MFR.Part #
FMP-50FR-52-54R9
JLCPCB Part #
C1748158
Description
-55℃~+155℃ 500mW 54.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS