FMP-50FR-52-53R6
MFR.Part #
FMP-50FR-52-53R6
JLCPCB Part #
C1748171
Description
-55℃~+155℃ 500mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS