FMP-50FR-52-52K3
MFR.Part #
FMP-50FR-52-52K3
JLCPCB Part #
C3415324
Description
-55℃~+155℃ 500mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS