FMP-50FR-52-523K
MFR.Part #
FMP-50FR-52-523K
JLCPCB Part #
C1748304
Description
-55℃~+155℃ 500mW 523kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS