FMP-50FR-52-49K9
MFR.Part #
FMP-50FR-52-49K9
JLCPCB Part #
C1747928
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS