FMP-50FR-52-487K
MFR.Part #
FMP-50FR-52-487K
JLCPCB Part #
C3446326
Description
-55℃~+155℃ 487kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS