FMP-50FR-52-3K16
MFR.Part #
FMP-50FR-52-3K16
JLCPCB Part #
C1755363
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS