FMP-50FR-52-3K09
MFR.Part #
FMP-50FR-52-3K09
JLCPCB Part #
C1756386
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS