FMP-50FR-52-34K
MFR.Part #
FMP-50FR-52-34K
JLCPCB Part #
C1747814
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS