FMP-50FR-52-2K61
MFR.Part #
FMP-50FR-52-2K61
JLCPCB Part #
C1748060
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS