FMP-50FR-52-28K
MFR.Part #
FMP-50FR-52-28K
JLCPCB Part #
C1749385
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS