FMP-50FR-52-274K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP-50FR-52-274K
JLCPCB Part #
C1747977
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 274kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS