FMP-50FR-52-26K1
MFR.Part #
FMP-50FR-52-26K1
JLCPCB Part #
C1748000
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS